2020 NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI

2020 NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI

Koç ve Yükselen Koç Burcu: 11 Nisan’a kadar Merkür Balık burcunda olduğu için rüyaların dili çok yoğun olacaktır. Gizli düşmanlarınız sizi aşağıya çekmesine izin vermeyin. Bu ay karakter özelliklerinizle parlıyorsunuz. Radikal kararlar alma aşamasında olabilirsiniz. 8 Nisan’da Gerçekleşen dolunay sizleri en çok evliliğinizde, iş ortaklarınızda, uzun ilişkinizde ve dostlarınızla olan gündemlerinizde netleştiriyor. Bu ay en çok iş hayatınızda anilikler söz konusu. Ani iş teklifleri ya da yeni iş gündemleri yoğun olacaktır. Mars’ın Kova burcunda yerleşimi sizin 11.evinizde olacak. Demek ki yeni bir sosyal çevreye giriyorsunuz, gelecek planlarınızda ilahi düzen devreye girecektir. Hayatınızdan çıkması gerekenler çıkarken, sürpriz arkadaşlıklar ve tanışıklıklar sayesinde yaşam yolunuz değişebilir. Satürn ayrıca 11.evinizde olacak 2,5 yıl boyunca. Yaşamınızı yeniden inşaat etmek için harika bir fırsat. Venüs İkizler burcunda 3.evinizde olacak, zihin yapınız daha pozitif olacaktır. Meditasyon, yoga gibi alanlara yönelebilirsiniz. Mistik yönlerinize yönelmeniz gereken bir ay sevgili Koç burçları.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu: 11 Nisan’a kadar Merkür Balık burcundayken yeni yaşam planlarınızda hayalleriniz yoğun olacaktır. 11 Nisan’a kadar yaşam planlarınızı harekete geçirmeden plan yapma aşamasında kalmalısınız. Bu ayın ortasına kadar biraz hayalcilik ve inziva durumu söz konusu. Zaten bu da en mantıklısı olacaktır. Kontrol edemediğiniz alanlara ayın ilk yarısı girmemelisiniz. Ev içinde ya da ofisinizde ufak değişimler size iyi gelecektir. İş hayatınızda aynı ekipte olduğunuz, takım arkadaşlarınız işten çıkabilir ya da onların gündemleri olabilir. Çalışanlarınız varsa onların gündemleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. 19 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçiyor ve sizin döneminiz başlıyor. Özgüveniniz perçinleniyor, popüler olmak istediğiniz işlere yönelebilirsiniz. Ayın sonu eşinizin akrabaları ve yurt dışı konulu gündemlerle geçecektir. Ya da öğrenciyseniz yeni eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz. Yeni yaşam görüşleri edinmek istiyorsanız, bu ay şahane mutlaka değerlendirin. Yeni bir dil öğrenmek, online kurslara başlamak için süper bir ay diyebilirim.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu: 11Nisan’a kadar Merkür Balık burcundayken, kariyeriniz hakkında her türlü durumda belirsizlik hâkim. Ya da eşinizle, nişanlınızla, ailenizle yaptığınız her plan havada kalacak bir türlü harekete geçemeyecektir. Sakin ve sabırlı olun, önemli kararlarınızı 11 Nisan sonrasına bırakın. 19 Nisan sonrası planlarınız daha akışta akacaktır. 8 Nisan’da 5.evinizde Dolunay gerçekleşiyor. Yeni hobiler başlayabilir, aşk hayatınızda her türlü belirsizlik netleşebilir. Yeni sürpriz aşklar olabilir, ama sorunlu giden ilişkileriniz de artık evren tarafından sonlandırılabilir. Çocuklarınızın gündemleriyle yoğun şekilde ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Ay sonunda sağlık sorunlarına çok dikkat etmelisiniz. Bilinçaltı çalışmaları, rüya çalışmaları yapmalısınız. Size çok iyi gelecek, birçok farklı deneyim ve aydınlanma yaşayabilirsiniz. Hakkınızda yapılan dedikodular kulağınıza gelebilir ama geçici bir süre sakin kalın. 

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu: 11 Nisan’a kadar Merkür Balık burcundayken, eğitim, yurt dışı, basın yayın, üniversite, yüksek lisans, kurslar hakkında gündemlerin hepsini askıya almak zorunda kalabilirsiniz. Her türlü adımızda belirsizlik olabilir, zorlamak yerine 19 Nisan sonrasına bırakmalısınız. Bu ay bazı yeni imzalar, başlangıçlar olabilir, 4.evinizde bir Dolunay yaşıyorsunuz. Yaşam alanınızda değişimler, taşınma, ev alma gibi her türlü aile konusu netliğe kavuşacaktır. Sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen birçok olay olacaktır ve bu ay aslında akışta kalmak en uygunu olacaktır. Bu zamana kadar yapılanlar hakkında karma bu ay aktif olacaktır. Özellikle para ve maddi konularda. Maddi durumları fazla zorlamamak en doğrusu olacaktır. 

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu: Ayın ilk 10 günü aklınız sürekli finansal durumda takılı kalıyor, stres seviyeniz artacaktır ama bu durum 19’u sonrası bir dengeye kavuşacaktır. 8 Nisan’da 3.evinizde bir Dolunay gerçekleşiyor bu da sizi zihinsel olarak aydınlanmalara sürüklüyor. Uzun süredir aklınızda olanlara ilahi cevaplar alabilirsiniz ya da kardeşlerinizin ve komşularınızın yaşamında sizden gizledikleri gün yüzüne çıkabilir. Satürn 2,5 yıl boyunca 7. evinizde en çok sizi eş, uzun ilişkiler ve ortaklıklar alanında zorluyor, bu ay bunu keskin bir şekilde hissediyorsunuz. Yaşamınızdan size dost gibi görünen ama zarar veren herkes çıkacaktır hazır olun. Eğer yeni iş başlangıçları yapmak istiyorsanız da kalıcı olacaktır ona göre adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Venüs ikizler burcunda 11.evinizde olacak bu da gruplar ve sosyal çevrenizde daha da parlamanıza destek oluyor. 

Başak ve Yükselen Başak Burcu: 11 Nisan’a kadar Merkür Balık burcundayken kontrol edemediğiniz her türlü konu size yoğun stres yaşatacaktır. Özellikle eşiniz, nişanlınız ya da uzun ilişkiniz varsa partnerinizin belirsizlik taşıyan durumları sizi zorlayabilir. 19 Nisan’a kadar daha dengede kalmalısınız, o sis bulutu hâkim olan olaylar daha da netleşmeye başlayacaktır. Bu ay başkalarından gelen paralar olabilir, aileniz ve sevdiklerinizden bazı maddi destekler alabilirsiniz. 8 Nisan’da Dolunay sizin 8.evinizde yine stres ve para alanında gerçekleşiyor. Hiç beklemediğiniz maddi kazançlar size gelebilir ama borç olarak fazla açılmamaya da dikkat edin. Elinizdeki korumalısınız. Bu ay basın yayın, eğitimler konusunda ani gelişmeler olabilir. Nisan ayı kişisel gelişiminizi destekliyor. Ay sonuna doğru günlük rutinleriniz yoğunlaşıyor bunu siz de yapabilirsiniz. Daha çok plan ve program yapıp sağlığınızı fazla zorlamayın, ev işlerinde kendinizi fazla yıpratmayın. Bu ay gökyüzü fazla plan ve düzenleme yapma, akışta kalmayı unutma, evrenin sembolik ipuçlarını ıskalama diyor. Bebek isteyen Başak burçları bu ayı değerlendirebilir, çocuğunuzun hayatı için güzel yatırımlar yapabilirsiniz ya da yaratıcı yönleriniz size yeni kapılar açabilir. 

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu: 11 Nisan’a kadar Merkür Balık burcundayken günlük plan ve programlarınızda dağılmalar, bir türlü toparlanamama gibi durumlar söz konusu. İş yaşamınızda yeni düzenlere alışmak zorunda kalabilirsiniz, 19 Nisan’a kadar bu durumları akışa bırakın ve fazla benim dediğim gibi olsun diye zorlamayın. Bu ay spora başlayabilirsiniz, kendiniz için mutlaka güzel bir yatırım yapmalısınız. Ay sonuna doğru maddi konular çok ön plana çıkıyor, zorlandığınız durumlarda destek istemekten çekinmemelisiniz. Ayrıca ummadığınız noktalardan, beklediğiniz paralar gelebilir. Mars Kova burcunda 5.evde olacaktır. Demek ki artık kendinize daha çok yatırım yapmaya gökyüzü sizi zorluyor. Kalbi boş olan Terazi burçlarına sürpriz aşklar söz konusu ya da aşkla yapacağınız hobiler olacaktır. Sanatsal yönleriniz parlıyor. Çocukları olan Terazi burçları, çocuklarınızın gündemleri yoğunlaşıyor ve siz de bunlara yoğunlaşıyorsunuz. 

Akrep ve Yükselen Yay burcu: 11 Nisan’a kadar Merkür Balık Burcunda yatırımlarınızda, aşk hayatınızda, çocuklarınızın gündemlerinde birçok belirsizlik olacaktır. Hayal dünyasından çıkamayabilirsiniz. Lütfen bu konularda önemli durumları 19 Nisan sonrasına bırakın. Bu ay sağlınıza dikkat etmelisiniz ama evham yapmadan, vitaminlerinizi düzenli alın. Yeni iş fikirleri, ev içi dekor çalışmalarına yöneliyorsunuz. Hizmet aldığınız kişiler varsa ister istemez sizi kendi gündemlerine çekebilirler. 8 Nisan’da 12. Evinizde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor. En önemli konu Sağlık ve Rüyalar olmalı. Şifa çalışmaları ve meditasyon yapmalısınız zaten 8 Nisan’dan sonra mistik yönleriniz kuvvetleniyor. Gizli düşmanlarınızın planlarını bile hissedebilirsiniz, sakin olun. Olumlu enerjilere çekilin. Bu hislerin kuvvetlenmesini kendinize olumlu şeyleri çekerek kullanın. 19 Nisan sonrası partner ve iş ortağınızla yeni atılımlar, başlangıçlar, planlar var. 

Yay ve Yükselen Yay Burcu: 11 Nisan’a kadar Merkür Balık Burcunda en çok aile konuları, taşınma, ev alma, satma, tadilat gibi konularda belirsizlikler söz konusu. Bu bahsettiğim konularda her türlü atak için beklemek, 19 Nisan sonrasına bırakmak daha mantıklı olacaktır. Bu ay sevgilisi olan Yay burçları aşk konusunda takıntı yapmaya müsaitsiniz, daha sakin olmalısınız. Kıskançlık dozunu iyi ayarlamalısınız. Yeni yeni ufak yatırımlar yapılabilir. Sonrasında dönüşleri güzel olacaktır. 19 Nisan itibariyle artık iş konularında ve ev içi programlarınızda yoğunluk var ama aynı zamanda bereket de artıyor. Daha çok çalışıp, karşılığını da daha bol alabilirsiniz. Ama iç dünyanız bu kadar sabit olmayabilir. Bu ay gerginliğe ve agresyona çok dikkat etmelisiniz. Ani ve fevri çıkışlar yüzünden tüm emeklerinizi bir anda kaybetmeyin. Çekiciliğiniz artıyor, bu ay fiziksel olarak da dikkat çekiyorsunuz. Lütfen bu ay her türlü işareti yok saymayın aşk ve para konusunda gerçekten güzel şanslar var.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu: 11 Nisan’a Kadar Merkür Balık Burcunda olduğu için zihin ve hayal dünyanız bir hayli geniş olacaktır. Konsantrasyon problemleri yaşayabilirsiniz. Ama Ayın 19’u sonrası her şey zihninizde daha net olmaya başlayacaktır. 8 Nisan’da 10. Evinizde Terazi Burcunda Dolunay gerçekleşiyor, kariyer konuları netleşiyor. İlişkileriniz resmiyete ve imzaya dökülebilir. Ya da aile üyelerinin yaşamında kalıcı değişimler olabilir. Bu ay en çok emek verdiğiniz konularda parlamalar söz konusu, pes etmeden mücadeleye devam. Ama mantık dünyasından çıkıp biraz da sanatsal yönlerinizi beslemeyi unutmayın. Maddi ve manevi yeteneklerinizin farkına varıp, atağa geçin. Hırsınızı kontrol altına almalısınız. Her ne yaparsanız yapın aslında keyif almayı bu ay artık öğrenmeniz gerekiyor. Çünkü sorumluluklarınız bu ay itibariyle artacaktır. 

Kova ve Yükselen Kova Burcu: 11 Nisan’a Kadar Merkür Balık Burcunda olduğu için aklınız sürekli yeteneklerinizde. Ben çok yoruluyorum ama hakettiğim maddi ve manevi desteği göremiyorum diye aklınızdan fikirler bir türlü gitmiyor. Ama Sabır, 19 Nisan sonrası önünüzü daha rahat görebileceksiniz. 8 Nisan’da Terazi Burcunda 9.evde bir Dolunay gerçekleşiyor. Basın yayın, yurt dışı, üniversite, eğitim ve kurslar hayatınıza girecektir. Eğer devam eden bir davanız varsa netleşebilir ya da böyle bir gündem olabilir. Hayat felsefenize artık daha net bakabileceksiniz. Kendinize yeni yollar çiziyorsunuz. Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle zaten cesaretiniz artıyor, özgüveniniz daha da yükseliyor. Bu durumu mutlaka olumlu kullanın. Uzun zamandır istediklerinize kavuşabilirsiniz. 

Balık ve Yükselen Balık Burcu: 11 Nisan’a kadar aklınız sürekli kendinizde, kendim için daha ne yapabilirim diyorsunuz. Fiziksel ve ruhsal değişim rüzgarları sürekli aklınızda olacak ama daha sakin olup, kontrol altına almalısınız. 19 Nisan sonrası daha da rahatlayacaksınız.  Bu ay maddi tablonuzu masaya yatırmayı unutmayın. Bu yıl en çok gelir, gider dengesini öğrenmeniz gerekiyor Nisan ayında bu tema ön plana çıkıyor. Ama bir yerden para bekliyorsanız bu ay o da gelebilir. 8 Nisan’da 8.evinizde Terazi burcunda Bir Dolunay gerçekleşiyor. Demek ki yine konu finansal durum ve stres. Evren size plan yap ve idareli ol, borç alıp verme diyor. Mars Kova Burcuna geçti ve sizin 12. Evinizde olacak yani kontrol edilemeyen bir alanda. Düşmanlarınız atağa geçebilir, izin vermemeye çalışın. Ayrıca bilinçaltınız size sürekli geçmiş olayları hatırlatıp kontrolsüz harekete geçmenizi isteyebilir, lütfen kontrol altına almaya çalışın. Ayrıca sağlığa dikkat edin, fazla takıntı yapmamaya çalışın. Şifa çalışmaları yapmak en doğrusu olacaktır. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir