Ekim Ayı Burç Yorumları

Ekim Ayı Burç Yorumları

Merhaba astroloji sevenler, işaretleri takip edenler, yıldızları ve bu sonsuz evreni sorgulayanlar… İlginç bir ay bizleri bekliyor. Satürn düz hareketine geçtiği için yaşam enerjimizde artış söz konusu. Eğer evlilik, ortaklık, iş kurma gibi kararlarınız varsa kendinize artık daha rahat bir yol haritası çizebilirsiniz. Gerçekten de bu zamana kadar çok zor bir 2019 yılı geçirdik. Şunu söyleyebilirim ki yılın bu zamanına kadar kendinize bir hedef belirleyip ufak da olsa harekete geçtiyseniz en önemlisi her gün çaba ve emek harcadıysanız mutlaka evren tarafından karşılığını olumlu alacaksınız. Ama rüzgârın estiği yöne sadece sırtınızı döndüyseniz yani yüzleşmek yerine kaçmayı tercih ettiyseniz, kısa vadede günü kurtarmak adına çabalar verdiyseniz, üzgünüm yılın geriye kalan zamanları gökyüzü kendi kurallarına göre çalışacak. Bu da bazen çok sert olabiliyor.

Sizlere tavsiyem ayaklarınıza vuran suların, büyük bir fırtına habercisi olduğunu unutmayın. Bir adım geriye kaçmak yerine, daha güvenli kıyılar keşfetmeye doğru yola koyulun. Korunaklı konfor alanlarınızı terk edin ve rüzgârı yüzünüzde hissedin ki, zamanı gelince Güneşin tadını doya doya çıkarın.
Öngörüler daima yükselen burca göre yapılır. Önce yükselen burcunuza sonra da güneş burcunuza göre okumayı unutmayın.

KOÇ BURCU
23 Ekim’e kadar gündeminiz evliliğinizde, uzun soluklu ilişkinizde ve iş ortağınızda olacaktır. Yeni bir iş kurmak isteyebilirsiniz. Partneriniz ile bir şeylerin mücadelesini verebilirsiniz. İlişkinizde değişim istediğiniz konulara yöneleceksiniz. 14 Ekim’de 1.evinizde dolunay gerçekleşiyor. Yani bu ayki vurgu tamamen kendiniz olacaktır. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyeceksiniz, insanların sizi dışarıdan nasıl gördüğünü biraz fazla dikkate alacaksınız. Kendinizle ilgili radikal kararlar alma zamanı. Örnek vermem gerekirse; “Artık spora başlıyorum, saç rengimi değiştiriyorum ya da bu zamana kadar kendimden çok fazla taviz verdim artık istemediğim şeylere hayır diyeceğim” diyebilirsiniz. Fakat bu kararları almadan önce dolunay zamanı bir aydınlanma yaşayabilir ve bundan dolayı karar alabilirsiniz. Dönüşmek istediğiniz konular için çok uygun bir ay sevgili Koç burçları. 23 Ekim itibariyle hayatınızda nafaka, miras, kredi gibi para konuları vurgu yapacak. Ödemeyi unuttuğunuz borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Eğer ertelediğiniz sağlık konuları varsa ameliyat gibi gündemler olabilir, lütfen dikkat edin.

EKİM AYININ KOÇ BURÇLARINA MESAJI: Bu ay gökyüzü sizden, küllerinizden yeniden doğmak istediğiniz her türlü konuya korkmadan mutlaka bir adım atmanızı istiyor.

BOĞA BURCU
23 Ekim’e kadar iş hayatınız ve günlük rutinleriniz bir hayli tempolu olacaktır. İş arayanlar yeni iş başvuruları yapabilir ayrıca ev hanımı, öğrenciler için de günlük tempolar bir hayli yüksek olacaktır. Sağlık sorunlarınızı bu ay görmezden gelmeyin, bir doktora görünün. Özellikle bel ve böbreğinizle ilgili sağlığınız sinyal veriyorsa sakın ertelemeyin. 14 Ekim’de 12.evinizde koç burcunda dolunay gerçekleşiyor. Bilinçaltınıza attığınız her türlü konuyla evren sizi yüzleşmeye zorlayacak. Gizli düşmanlarınız ile yüzleşebilirsiniz. Kolektif bilinçte iz bırakmak istediğiniz konularla ilgili güzel gündemler olabilir. 23 Ekim itibariyle tüm odağınız evliliğiniz, uzun süreli partneriniz ya da iş ortağınız ile projeleriniz olacaktır. Evlenme kararı alabilir, evli olan kadın Boğa burçları eşlerinin kendilerinden gizledikleri gündemleri öğrenebilirsiniz, aynı durum iş ortağınız içinde geçerli. Eğer siz gizli – saklı bir şeyler yapmayı planlıyorsanız, hiç önermiyorum. Evren tarafından bu ay kolaylıkla sırlar gün yüzüne çıkacaktır.

EKİM AYININ BOĞA BURÇLARINA MESAJI: Bu ay gökyüzü sizden, görmezden geldiğiniz her türlü duygu birikimini gün yüzüne çıkarmanızı isteyecektir. Bilinçaltınıza atmak yerine, ufak ufak olsa da yüzleşme yoluna gitmekte fayda var.

İKİZLER BURCU
23 Ekim’e kadar gündeminiz hobileriniz, aşk hayatınız ve çocuklarınız olacaktır. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, yapmak istediğiniz aktivitelere adım atabilir biraz da çocuğunuzun gündemlerinden yorulabilirsiniz. Ayın 15’i civarı aşk hayatınızda biraz zorlanmalar olabilir, sakin davranmakta fayda var. 14 Ekim’de 11. Evinizde koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Uzun zamandır havada kalan sorunlar netleşebilir, artık gelecek planlarınızı daha net yapabilirsiniz. Ekim’in 14’ü civarı evrenden her şeyi net isteyin, geri dönüşü mutlaka olacaktır. Bebek isteyen İkizler Burçları bu ay güzel haberler alabilirsiniz. Arkadaş çevreniz değişiyor ve yenileniyor. 23 Ekim itibariyle, iş hayatınızda daha da titiz ve çalışkan oluyorsunuz. Kim tutar sizi, eğer yeni iş başvurularınız varsa 23’ü sonrası mutlaka adım atmalı, yeni proje ve girişimlerinizi sunabilirsiniz. Fakat bu ayın sonu sağlığınıza, özellikle dışarıdan mikrop kapmaya karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

EKİM AYININ İKİZLER BURÇLARINA MESAJI: Eğer hedefinizi belirlediyseniz yaptığınız hızın çok önemi yok, biraz evrenin ritmine uymanız gerekiyor.

YENGEÇ BURCU
23 Ekim’e kadar gündeminiz eviniz, aile yaşantınızda olacaktır. Taşınma kararı alabilir ya da ev alıp – satabilirsiniz. Birlikte yaşadığınız aile üyelerinizle aranızda ufak tefek gerginlikler olabilir, dikkat etmelisiniz. Koç burcunda 10. Evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. Toplumsal statünüzde bir aydınlanma ve değişim söz konusu. Uzun süredir kariyerinizde net olamayan her türlü konu aydınlığa kavuşuyor. Evlilik ya da boşanma gibi radikal kararlar veriyorsunuz. Eğer bir patronunuz varsa birlikte kariyerinizin gidişatı hakkında bazı kararlar alabilirsiniz. 23 Ekim sonrası yaşam enerjiniz daha da artıyor. Yılın 2. yarısı ilk yarıya göre keyifli geçecektir. Hobileriniz, çocuklarınız ile her türlü eğlenceli gündem söz konusu. Eğer hayatınızda bir aşk yoksa, karşınıza yeni bir aşk çıkabilir. Bebek isteyen yengeç burçları güzel haberler alabilir.

EKİM AYININ YENGEÇ BURÇLARINA MESAJI: Yılın geriye kalan zamanından keyif almak istiyorsanız, aile yaşantınızda olan sorunları görmezden gelmek yerine yüzleşme zamanı.

ASLAN BURCU
23 Ekim’e kadar zihin yapınız değişiyor, iç sesiniz sürekli konuşuyor. Ani kararlar almayın, daha sakin kalmaya çalışın. Yakın akrabalarınız, kardeşleriniz ve komşularınızla ile sürekli iletişim içinde olacaksınız. En yakın çevrenizle iletişim kazaları olabilir, ani çıkışlar yapmamaya çok dikkat edin. Araba kazalarına da dikkat etmeli aracınız varsa eğer bakımlarını yaptırıp, kısa yolculuklarda da mutlaka emniyet kemeri kullanmalısınız. 14 Ekim’de koç burcunda 9. evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. Demek ki yaşam felsefenizde bir aydınlanma yaşayacaksınız. Artık bırakmak istediğiniz konulara net karar verebilirsiniz. Basın – yayın, üniversite, yüksek lisans, yurt dışı gibi gündemleriniz varsa 14’ü civarı dolunay ışığıyla her şey aydınlanıyor. 23’ü sonrası taşınma, ev alma, kiralama ya da ev içi tadilat ve dekorasyon gündemleri sizler bekliyor sevgili aslan burçları.

EKİM AYININ ASLAN BURÇLARINA MESAJI: Bu ay yakın çevrenizin hatalarını görmek yerine, başarılı yaptıkları detayları yakalamaya çalışın. Unutmayın her şey zıttı ile var olur.

BAŞAK BURCU
23 Ekim’e kadar gündeminiz maddi ve manevi yetenekleriniz ve para durumunuz. Artık yeteneklerimden para kazanma zamanı geldi diyorsunuz ve atağa geçiyorsunuz. 15’i civarı maddi konularda bazı aydınlanmalar yaşayabilirsiniz dikkat ediniz. 14 Ekim’de koç burcunda 8. evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. Yani yine para, nafaka, miras, kredi gibi konularda durumlar net değilse artık netleşiyor. Ani bir ameliyat durumu olabilir, dikkat ediniz. Eğer küllerinizden yeniden dönüşmek istediğiniz yönleriniz varsa bu konular üzerine 15’i civarı gidebilirsiniz. Yoga ve meditasyon için Dolunay zamanı ideal olacaktır. Ayın 23’ü sonrası zihin yapınızda bazı olayları takıntı yapmamaya dikkat edin. Yakın akrabalarınızın, kardeşlerinizin ve komşularınızın gizli gündemleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

EKİM AYININ BAŞAK BURÇLARINA MESAJI: Bu ay anda kalabilmeyi öğrenmeniz için son sınavlarınızı vereceksiniz. Eğer evrenin ilahi planına da kendi planlarınız kadar güvenirseniz, huzur kapınızda bekliyor. Az kaldı Başak burçları.

TERAZİ BURCU
23 Ekim’e kadar gündeminiz sizsiniz. Estetik ve sanatsal yönleriniz herkes tarafından fark ediliyor. Kişisel bakım ve güzelleşmek için çok güzel zamanlar mutlaka değerlendirin. Ufak dokunuşlarla kendinizi motive edebilirsiniz. Spora başlamak isteyen Terazi burçları bu ay mutlaka harekete geçmeli. 14 Ekim’de koç burcunda 7. evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. Evliliğinizde net olmayan her türlü konu aydınlığa kavuşuyor. İş ortaklığı yapabilirsiniz ya da var olan ortaklığınızı sonlandırabilirsiniz. Evlilik teklifi bekleyenler alabilir ya da siz teklif edebilirsiniz. Bu ay avukatlarınız ile gündemleriniz olacaktır. Adınıza bir dava açılabilir ya da siz açabilirsiniz. Eşinizin sizden gizlediği gündemler ortaya çıkacaktır. 23 Ekim sonrası kendinizde var olan yeteneklerinizden para kazanıyorsunuz. Mutlaka özünüzde olan yeteneklerinizi, hobilerinizi paraya dönüştürmek için bir adım atın. Sosyal medyayı ticari amaçlı daha aktif kullanabilirsiniz.

EKİM AYININ TERAZİ BURÇLARINA MESAJI: Kendinizi sorgulamaya ve özünüzde olan yeteneklerinizi keşfetmeye mutlaka zaman ayırın. Yılın geriye kalan zamanlarında çok işinize yarayacak.

AKREP BURCU
23 Ekim’e kadar gündeminiz gizli sırlarınız, bilinçaltına attığınız konularınız, ruhsal ve bedensel şifa arayışınızda olacaktır. Ruhunuzu dinlendirebilir, yoga ve meditasyon yapabilirsiniz. Kendinizi ve iç sesinizi bu ay bol bol dinleyin sevgili akrep burçları. 14 Ekim’de koç burcunda 6. evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. Bu zamana kadar görmezden geldiğiniz sağlık sorunlarınız sinyal verebilir. Eğer iş ortamınızdan mutsuzsanız yepyeni bir dönüşüm ve değişim zamanı. Yaşam alanınızda değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. 23 Ekim itibariyle artık geleceğiniz için para biriktirme isteği duyuyorsunuz. Ayın bu zamanları kişisel özelliklerinizle daha da ön plana çıkıyorsunuz. Ufak bakımlar bile sizde büyüleyici bir etki yaratacaktır. Hayatınıza yeni bir aşkı çekebilirsiniz. Parlamak istediğiniz her alanda biraz atak yapma zamanı.

EKİM AYININ AKREP BURÇLARINA MESAJI: Bu ay kişisel bakımınıza ve güzelliğinize vakit ayırmak sizde büyük bir motivasyon yaratacaktır. İnzivaya çekilmek yerine, parlama enerjisine girmelisiniz.

YAY BURCU
23 Ekim’e kadar gündeminiz gelecek planlarınız ve sosyal arkadaş gruplarınız. Ailesel çözülemeyen büyük gündemler ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ama bu alana fazla çekilmek yerine sosyal gruplarda, arkadaş çevrenizde ya da sosyal medyanızda daha fazla parlamaya yönelmelisiniz. Yeni hayat düzeni için kendinize yeni bir liste hazırlayabilirsiniz. “Spora başlayacağım, detox yapacağım, evde kullanmadığım eşyalardan arınacağım” gibi… 14 Ekim’de koç burcunda 5. evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. Demek ki dolunay ışığı flört durumunuzu netleştiriyor. Yeni bir aşka başlayabilir ya da ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Çocuğu olan Yay burçları bu ay hep çocuklarınızın okul, spor gibi gündemleriyle ilgileneceksiniz. Eğer uzun süredir başlamak için ertelediğiniz hobileriniz varsa artık başlamaya karar verebilirsiniz. 23 Eylül sonrası kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Şifalanmak istediğiniz alanlara çekileceksiniz. Her zamankinden daha çok birkaç gün bile olsa tatile gitme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ayrıca gizli düşmanlarınızla yüzleşebilirsiniz. Eğer meditasyon gibi arınma çalışmaları yaparsanız ayın sonu size iyi gelecektir.

EKİM AYININ YAY BURÇLARINA MESAJI: Ayın 23’üne kadar hayat temponuzu ayarlamanızda fayda var, ayın geriye kalan zamanlarında vücudunuzun bitkin düşmemesine dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU
23 Ekim’e kadar gündeminiz toplumsal statünüz olacaktır. Yeni kariyer fırsatları yakalamaya çalışacaksınız. Terfi alabilirsiniz, yeni projeleriniz dikkat çekebilir. Evlenebilirsiniz ya da boşanmak isteyenler bunun için harekete geçebilirler. Otorite figürü olarak aldığınız ebeveyniniz ile gündemleriniz söz konusu olacaktır. 14 Ekim’de 4. evinizde koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Demek ki dolunay ışığı aile yaşamınızdaki her türlü gündemi aydınlatıyor. Aile üyelerinizin bu zamana kadar sürüncemede olan gündemleri netleşiyor. Taşınma kararı alabilir veya taşınabilirsiniz. Ev alıp- satabilirsiniz. Bebek bekleyen oğlak burçları güzel haberler alabilir. 23 Ekim itibariyle ayın ilk zamanlarında kariyer alanınızda başlattığınız her proje popüler olabilir. Sosyal ortamlarınızda parlıyorsunuz, ayrıca arkadaş çevrenizi genişletiyorsunuz.

EKİM AYININ OĞLAK BURÇLARINA MESAJI: Bu ay yaratıcı yeteneklerinizi optimum kullanmaya özen gösterin, evren size güzel fırsatlar sunmayı bekliyor.

KOVA BURCU
23 Ekim’e kadar gündeminiz yaşam felsefenizi geliştirmek olacak. Genel kültürünüzü genişletmek istiyorsunuz. Basın ve yayıncılık ile ilginiz varsa çok çalışkan olacaksınız. Yazıp, çizip sosyal medyada paylaşıp popüler olacaksınız. Var olan bir hukuksal davanız varsa sonuçlanabilir. Yeni bir yüksek eğitime ya da yüksek lisans programına başlayabilirsiniz. 14 Ekim itibariyle koç burcunda 3. evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. Demek ki dolunay ışığı zihninizde netleşmeyen her türlü konuyu aydınlığa kavuşturuyor. Kardeşlerinizin, yakın akrabalarınızın gündemleriyle meşgul olacaksınız. Komşularınızla ufak tefek tartışmalar olabilir dikkat edin. 23 Ekim itibariyle odağınız kariyerinizde. Artık atağa geçiyorsunuz. Yeni bir iş arayanlar adım atabilir. Evlenme kararı alabilirsiniz ya da sürpriz bir evlenme teklifi alabilirsiniz.

EKİM AYININ KOVA BURÇLARINA MESAJI: Bu ay gökyüzü sizler için çok güzel, sosyal ve kültürel gelişmeniz adına fırsatlar sunacak. Lütfen yaşamınıza yeni gündemlerin girmesine izin verin.

BALIK BURCU
23 Ekim’e kadar gündeminiz maddi konular olacaktır. Nafaka, miras, kredi gibi konularla meşgul olacaksınız. Kredi kartı harcamalarınızı abartmamaya dikkat edin. Ayrıca ameliyat gündeminiz olabilir, sağlığınıza özellikle dikkat ediniz. 14 Ekim zamanı koç burcunda 2.evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay ışığı göz ardı ettiğiniz maddi tablonuzu iyi ya da kötü gün ışığına çıkarıyor. 23 Ekim itibariyle daha fazla gezmek, sosyalleşmek farklı yabancı kültürler tatmak isteyeceksiniz. Yüksek lisans isteğiniz varsa başvurabilir, yeni bir kursa ya da eğitime başlayabilirsiniz. Yaşam felsefeniz değişiyor balık burçları. Yurt dışıyla ilgili bir işe başlayabilirsiniz ya da yurt dışı bağlantılı bir iş teklifi alabilirsiniz mutlaka değerlendirin derim.

EKİM AYININ BALIK BURÇLARINA MESAJI: Bu ay maddi harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya dikkat etmeli, kişisel gelişiminize yönelmelisiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir